Mobbing w MOSiR-ze?

Dyskusja dla wiadomości: Mobbing w MOSiR-ze?.


 • Anonim (A54rKL), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wiesz kinio wszystko można wykpić... A jeśli masz taką dobrą pamięć to może przypominasz sobie jak pożegnano Dzidka Niewiadomskiego - człowieka który całe swoje życie poświęcił bolesławieckiemu basenowi? Jakie okoliczności towarzyszyły odejściu A. Kamińskiej? Jak DJ rozegrał (przy pomocy tych samych związków, które teraz protestują) sprawę Norberta Niewiadomskiego i Józefa Wiatra (przewodniczącego ZZ)? Pomijam tu księgową (była podobno słaba - chociaż ugoda przed sądem pracy to dla mnie porazka DJ) czy jednak pomiętasz ile to kosztowało MOSiR (pośrednio Ciebie i mnie)? Czy pamietasz, że nowy basen to obietnica wyborcza prezydenta sprzed 7 lat (tyle to sie go chyba nie buduje)? Czy pamiętasz w jakim stanie były korty po ich oddaniu? (a moze wiesz dlaczego? ) czy pamietasz w jakim stanie była bieżnia przed remontem? (jesli tak to może wykazesz roznice do stanu obecnego? ) czy pamietasz konflity na lini DJ - kluby sportowe (jesli nie zapytaj np. działaczy BKS o wspólprace z MOSiR), może wystarczy ... dla rozmycia problemu. Czy osoba, która gardzi i nie szanuje ludzi oraz w swoich działaniach kieruje sie głownie korzysciami własnymi może być szefem jednostki publicznej? Ps. Gdyby MOSiR był jego prywatną firmą nic by mnie to nie obchodziło.

 • Anonim (ANGghL), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie wiem czyja ręka kogo karmiła, Ciebie pewnie jakaś też. Wiem tylko, że albo merytoryczna rozmowa, albo prostackie czepianie sie rodziny. To świadczy tylko i wyłącznie o poziomie dyskusji Franciszku.

 • Anonim, 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czas na zmiany? Kto ma być nowym dyrektorem MOSiR? Proszę o informacje. Ps. Może pan Kozioł?

 • Anonim (AN0oiR), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  [...] należy odsunąć co pewien czas od koryta aby [...]. Wystarczy mu kilka lat w tym MOSIR, dorobił się już...

 • Anonim (AtPxQT), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Reasumując - obecny dyrektor DJ wymienił połwę kadry mosiru dwa razy: Tj pierwszą którą zastał - tak dla zasady jeszcze przed poznaniem się i może trochę z przyzwyczajenia jeszcze ze szkoły (poprzedniego miejsca pracy, gdzie zwalniał nauczycieli w pieknym stylu), drugą - już ta którą sam zatrudnił ale się nie sprawdziła i teraz może trzeci raz czas na zmiany? A kto by tu na koszty zwracał uwagę. Poza tym środowisko sportowe w mieście zostało kilkakrotnie przez naszego bohatera skłócone, żadnych przyjaciół ale kogo to obchodzi. Bol...

 • Anonim (AtPygj), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak znowu głupoty... aktywny a czy ty wiesz jak wczesniej i nawet teraz rządzi BKS... co ty tu gadasz o duperelach po połączeniu z bobrzanami patrz co się dzieje... sammi ze sobą nie mogą dojść do ładu a co dopiero z MOSiRem... boiska za free dla bksu a piłkarze rozj... sztanie i murawę bo zamiast trenować na bocznym ( OWS ) to im dupy się nie chce ruszać gwiazdeczki śmierdzące... Panie franciszku takim człowiekiem jakim jest pan to nigdy nic nie pasuje i zz powinni się panem zająć bo wiem, że za jakiś czas [...] ale miło mi, że pan się przyznał do tego co napisał wyżej :) zajmicie się kalinowskim... kiedy pan DJ odejdzie będzie już tylko gorzej bo jest to gość, który wie jak zorganizować dobrą imprezę na wysokim poziome... [...]

 • Anonim (AN0r6I), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Drogi Władzio, Obrażasz mnie na każdym kroku, mylisz z osobą, która nie jestem- ciekawe kogo obrażasz bardziej mnie czy tę osobę? Pal licho, bo anonimowo tu się wypowiadam-tak czy siak- wyglada na to, że DJ i sprawy MOSIR znasz od podszewki, zaangażuj się w obronę DJ przed sądem, bo napeno mu się to przyda. Jak wcześniej pisłem do Ciebie "Władzio, ale Ty te dokumenty masz w domu. Po co brudy domowe wyciągać? Tu chodzi o MOISR i DJ jako stronę sporu ze Związkami, a inne kwestie to sprawa osobista. "- nie wyciagajmy spraw nie związanych z zawodowym zyciem pana Dj, bo faktycznie zrobi się komuś mało przykjemnie, zwłaszcza trójce dzieci, z czego, co prawda dwojka jeszcze w przedszkolu, ale zyczliwi szybko im doniosą. Szykujmy się do merytorycznej dyskusji przed organami ścigania- będzie o czym opowiadć za każdą ze stron. MOBBING to przestępstwo jeżeli to zostanie udowodnione DJ dostanie wyrok niezawisłego sądu. Jeżeli mobbngu nie było- sytuacja w MOSIR i tak będzie wymagała naprawy. Komu faktycznie zalezy na tym, by młodzez w Bolesławcu miała dużo frajdy z uprawiania sportu-zaangażuje się p0o włąsciwej stronie. Propinuję KG sondę KTO UWAŻA, ŻE DJ UPRAWA MOBBING, albo KTOUWAŻA, ŻE W MOSIR WSZYTKO JEST OK. Wachlarz pytań szeroki...

 • Anonim (ANx1cv), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja proponuje Paszkiewicza Artura na nowego szefa mosru. Zaradny i ma gadane. A żondzic sie nauczy.

 • Anonim (AN0r6I), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kowalczyk, Tomczyk, albo ktoś świeży np. MAciek MAłkowski?

 • Anonim (ANx1cv), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No i sam sie nakarmi i nie bedzie kombinował.

 • Anonim (AN0r6I), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oniegdaj DArka Josko podsuwano za kulisami na nowego wice-prezydenta Piotra Romana, jak wywalił Stasika. Może czas na zamianę: Małkowski do MOSIR a Jośko na wicka, co Wy na to? Jośko, protegowany Romana, zasłuzony i zaufany, pod skrzydłem Prezydenta uporządkuje sprawy kadrowe w urzędzie [ swoim zwyczajem wywali parę osób], atym czasem młody ambitny Małkowski zrobi coś dobrego dla zwykłych luidzi-nie będzie im przeszkadzał korzystać np. z basenu.

 • Anonim (AE7h4q), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panowie związkowcy! Czas komuny się skończył wiec czas się wziąć za prace a nie opieprzać się (samo nic się nie zrobi a nadzór musicie mieć! ) a w innych firmach tego nie ma nie robisz to (kop) i ktoś się martw! I ze zdjęć widać jak wyglądacie jak byście więcej robili jak gadacie to pan Jośko miał by z was pożytek a Wy nie chcecie robić tylko brać pieniążki za darmo zapraszam na zasiłek bezrobotny to może zmienicie zdanie a jak nie to przenieście się się do innego zakładu to zobaczymy ile tam z Waszymi marzeniami popracujecie! POZDRAWIAM pana dyrektora! :) ) :).

 • Anonim (AN0r6I), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W związkach są także osoby, które nie pracują już, bo są emerytami więc Panie Prezesie- się do roboty już nie muszą brać.

 • Anonim (ANGghL), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No no Franciszek, wzruszyłam sie jakis Ty prawy i sprawiedliwy, nagle zaczęło Cię interesować, że Jośko ma rodzinę. Brawo chłopie, chwilę przedtem cytowałes przysłowia. Oj żenada i ujadanie. Weźcie się lepiej za jaką uczciwą robotę.

 • Anonim (AE7h4q), 10 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To może na działeczkę a nie zawracać gitary! I robić wielkie halo tak jest wszędzie nie pracujesz to będziesz zwolniony (czy nie jest tak! ) pozdrawiam F!2009-04-19, 22:10Dolnoślązaczka Ty jesteś Gościówa! :) pozdrawiam.