Strażnicy graniczni zatrzymali przemytnika papierosów

Dyskusja dla wiadomości: Strażnicy graniczni zatrzymali przemytnika papierosów.


 • Anonim (A7b0W1), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A wcale się nie dziwie że przemycają szlugi w tym kraju już nie długo nie będzie palaczy bo nie będzie nikogo stać kupić sobie nawet paczki jak sobie pomysli że ma robić cztery godz na paczke to mu sie odechce palić.

 • Anonim (AkNsl0), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I bardzo dobrze :).

 • Anonim (AE7Is1), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tylko państwo ma prawo przemycać i okradać! Najbardziej mnie śmieszy stwierdzenie „skarb państwa stracił na tym". Jak to stracił? A dokładał się coś do interesu że stracił? W takim razie przyznaje się (po IP skarb państwa powinien mnie znaleźć i ukarać), że przeze mnie w 2008 roku skarb państwa stracił jakieś 3 do 4 milionów złotych - na tyle oceniam straty szanownego skarbu spowodowane tym ze planowałem wygrać w totka 30 melonów - a nie wygrałem. Nie wygrałem, to podatku nie zapłaciłem, wiec rozumując jak szanowny skarb państwa - ten stracił przeze mnie kupę forsy. To samo moja żona, naraziła jego ekscelencję skarb państwa na stratę prawie miliona nowych złotych, bo chciała bardzo w bieżącym roku jakoś zarobić ponad dwa miliony, ale nie znalazła bidulka żadnego sposobu no i skarb państwa znowu stracił ponad milion. Biedny ten skarb, tyle traci przez takich jak ja, no i jeszcze ci przemytnicy tych niezdrowych ukraińskich papierosów (zdrowe tylko ze znakiem akcyzy), pysznego ale niezdrowego spirytusu (bo zdrowy sprzedaje tylko skarb państwa), i innych fajnych rzeczy, a jeszcze tacy chodzą czasem do lekarza - na kasę chorych! A JAK! Ale na szczęście są ci dzielni agenci skarbu państwa - straż graniczna! Brawo chłopaki! A może by tak szpiclować za darmo, no żeby skarb państwa nie tracił na waszych wypłatach...

 • Anonim (eQ5PKR), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wielkie halo bo mrówkę im się udało złapać ktora ciuła fajki żeby kupić chleb. Sukces jak diabli.

 • Luki Straż Graniczna wykonuje tylko swoja prace, więc nie rozumiem twojego oburzenia. No chyba, że sam coś na tym straciłeś :D.