Sylwester 8/ 009

  • Nowy (AE7h4n), 2008-11-26 11:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Chciałbym żeby ktoś z redakcji umieścił informacje dotyczące zabaw sylwestrowych, cen oraz lokali na których odbedzie sie zabawa sylwestrowa bardzo prosze o szybką reakcje Sylwester tuż tuż. A tak wogule to może ktoś z mieszkańców poradzi mi gdzie można pojść na Sylwestra? Gdzie jest dużo młodzieży i fajny klimat nie chodzi mi o imerium.

  • Piter125s (AE7gO6), 2008-11-28 14:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dokladnie, zgadzam sie tez, bo niemam czasu zeby chodzic i pytac po ile sylwestra itd. Wiec bardzo prosze rowniez redakcje amu takie cos zamiescila.

  • Bolesławiec, 2008-11-28 16:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bal sylwestrowy. Zapraszamy na Bal Sylwestrowy na hali I LO w Bolesławcu. Bogate menu, wspaniały pokaz sztucznych ogni, efektowne wprowadzanie gości w strojach staropolskich, zabawę uświetni 4 osobowy zespół wokalno-instrumentalny „Precedens". Dla każdej pary reportaż zdjęciowy na płytach DVD w cenie biletu. Cena biletu od pary 300 zł. Sprzedaż biletów na hali LO w dniach: 5. XII i 8 XII o godz. 18. 00. Serdecznie zapraszamy! Tel. 500084348.

  • Margot (AN0Xdr), 2008-12-01 15:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Sylwester w remizie strażackiej w nowogrodzcu kosztuje 190 zl od pary w tym dania na gorąco przekąski przystawki sledzik kawa herbata alkochol i napoje chłodzące ale cięzko o bilety bo zostaja bardzo szybko wyprzedane.

  • Najlepsze są takie imprezy, szczególnie na wioskach ;-) W zależności kto czego tak naprawdę chce i co lubi. Ja pewnie powitam Nowy Rok we Wrocławiu ^^.

  • Zwyczajny (AE7hTV), 2008-12-02 20:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Sylwester w remizie w nowogrodźcu z pewnością będzie udany, ponieważ tam będzie „alkochol" a powinien być zwyczajny alkohol. Dobrze, że przynajmniej napoje są chłodzące a nie hłodzące. Się ktoś zareklamował :-).

Reklama