Koszykarze StarBolu pokonali TOP 57:56

Dyskusja dla wiadomości: Koszykarze StarBolu pokonali TOP 57:56.


  • Znudzony (AtPG2U), 2009-01-26 11:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Normalnie niedobrz się robi od tych kolejnych artykułów. Starbol przegrał. Za tydzień zmierzą się drużyny z Bolesławca. Pierwsza wygrana TOP-u. TOP- to, Starbol- tamto. Jakby nic innego w Bolesławcu się nie działo. Wiadomości sportowe Telewizji Azart- Sat i co? Wywiad z trenerem o meczu który się odbędzie: nastroje, przewidywania... bzdury! A wy piszecie, że w Bolesławcu tylko piłka nożna? Kiedy ktokolwiek zainteresoawał się (odnoszącymi sukcesy) młodymi rocznikami BKS-u? I nie chodzi mi o ten okres, kiedy jest przerwa międzisezonowa, ale w jego trakcie... troszkę więcej zaangażowania, a nie tylko 100 artykułów o TOP-ie(koszykówka i siatkówka) i 50 o Starbolu.

  • Djkokos (Are8ws), 2009-01-26 12:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ciesz sie z tego co masz a nie ciagle narzekasz! Zauwazylem ze ludzie szukaja byle jakiego powodu zeby sie czepiac i krytykowac zespoly i zawodników! A tobie przeszkadza np. Top! Oni przynajmniej cos robia w przeciwestwie do ciebie Znudzony! A ty tyko siedzisz przy tym komputerze i marudzisz! Wez sie do roboty to moze kiedys o tobie napiszą! Pozdro.

  • Ja >, 2009-01-26 12:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Gratulacje dla obydwu drużyn, ładny mecz.

  • Tomek (Ap86cp), 2009-01-26 14:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brawo StarBol :D To jest 9999999x lepsza drużyna od tego całego Top-u. Wiem, wiem... zaraz ktoś pewnie napisze pode mną, że nie mam racji, ponieważ ten mecz to fuks był :) W sumie to racja... ale ogólnie według mnie to StarBol lepiej gra, ma lepszych zawodników, lepszego trenera i lepsza przygotowanie. Chociaż brawa także należą się dla TOP-u :).

  • Kibic (AtPG2D), 2009-01-26 16:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tomaszu ochłoń i nie podniecaj się tak.

  • Znudzony (AtPG2U), 2009-01-26 16:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz określając mnie komputerowym nudziarzem... wiem "o" i działam "w" sporcie więcej niż Ty przypuszczasz i stąd taka moja opinia. Napewno nie jestem fanem(jedynie) koszykówki, a moje zainteresowania wręcz przeciwnie są dużo szersze. Chcę jedynie zwrócić uwagę ma fakt jakim jest ciągłe "promowanie" zespołów TOP-u ze szczególnym uwzględnieniem koszykówki i siatkówki... a Ty oczewiście musisz się odszczekać (mimo, że Ciebie nie obraziłem) nie mając pojęcia o całej sytuacji, ponieważ zasiadając do komputera, czy też ogladając wiadomości Azart Sat twoje oczekiwania zostaną zaspokojone- jednak co muszę Ci powiedzieć- sam nie jesteś. Pozdrawiam.

  • Radek (AtPxcA), 2009-01-26 16:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Znudzony. Jakie możesz przedstawić osiągnięcia BKSu? Piszę się i mówi o dyscyplinach, które odnąszą znaczące sukcesy. Porównaj jeszcze jakie jest zainteresowanie kibiców w Bolesławcu i to gdzie się chodzi.

  • Reklama

  • Xxx (AE7It1), 2009-01-26 17:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jemu chodzi o młodsze roczniki. Młodziki bks-u są liderami po rundzie jesiennej trampkarze wicelideram tak samo juniorzy starsi a juniorzy młodsi są czwarci więc ma racje chociaż gratuluję starbolowi oraz topowi! Brawo Zbyszek!

  • Tomek (ApHgdx), 2009-01-26 18:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kibic- ja się nie podniecam :) No chyba mogę wyrazić.

  • B (AN0mZc), 2009-01-27 00:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jarku, a jednak pomogło! Gratuluję.

  • Nba draft (AE7h63), 2009-01-27 08:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W skrócie podsumowanie meczu :)
    1. Po pierwsze rzecz ktróej nie rozumiem... Dlaczego Paweł Minicel nie gra pod deska gdy na swoje warunki jest tu mu wrecz prztpisane w 3 lidze nie wiem jak w 1 ;p. Jedna akcja podkoszowa, która zaprezentował była świetna i naprawde gdyby grał pod decha starbol by sie tak nie meczył... No i ogólnie jego słaby wystep: 6pkt to na klase takiego zawodnika dosc mało. 2. Wszyscy którzy znaja sie na koszykówce moga stwierdzic ze TOP grał zdeycdoawanie ładniejsza koszykówke... Chodzi mi o podana w stylu hakiem za obronca itp.. Starbol zdobywał pkt w przeciatny sposób i całkowicie innaczej niz Top :p
    3. Ktos tu pisał o zawodnikach. Milancej-Kureła> Mysle ze tutaj Kureła przewyzsza go pod wzgedem doswiadczenia(bo jednak jest to pozadny zawodnik) Zbysiu-Dolina> Dolina to demon szybkosci ale jednak mysle ze pod zwgledem rzutu itp wygrywa zbysiu... Mały-Darek>Eh Wszystko na korzysc małego bo darek jest przecietnym zawodnikiem... Pastuch-Klimas>Tutaj tez chyba nie musze pisac :) Pastuch tez ma przewage i motoryki i sprawnosci IQ koszykarskiego oraz rzutu :) o i moim zdaniem najciekawsza para... Szpadel-Harbatowski>Tutaj mam dylemat... Poniewaz Szpadel rozegrał słabe zawody a Haber wrecz przeciwnie zdominował deske... No ale tutaj sie nie wypowiem poniewaz nie mam argumentu który by przewazyl na czyja kazysc... Podsumowujac? TOP ma 3-4 zawodnikó lepszych a Starbol 1-2 :)
    4. Duza rolę napewno odegrało opuszczenie parkietu przez Krzystowa Kurełe... Ten solidny playmaker dosc duzo wnosi do druzyny a jego rzuty za 3 sa niczymy rzuty Ray`a Allena :P
    5. Atmosfera bardzo fajna i spodobał mi sie ten meczol :)
    6. Aha i co do trenera kto jest lepszy? Dla mnie krótko i zwiesle :). Pozdro Rudy :) 7. Aha co do przygotowanania do meczu jak to ktos pisał ;p TOP postawił strefe i co? <OLABOGA> zrobil starbol... To znaczy ze nie byli przygotowani na taka sytuacje a głupi mógłby stwierdzic ze na tak małej sali w obronie pozpostaje tylko strefa :) Masz odpowiedz... No i konczac moj komentarz pozdrawiam zawodników TOPU jak i Starbolu. No i Zbysiu... Ahh bohater! :) Pozdro...2009-01-27, 08:24Aha no i zapomniałem. Jak tos chce porównac starbol do topu to jeszcze niech spojrzy na ławke rezerwowych obu ekip :).

  • Realplayer (eQ5PK7), 2009-01-27 17:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ... a potem wchodze "Ja" i gwiazdowanie sie konczy...

  • Zastanów Się (AN0ZZK), 2009-01-28 00:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kim Ty wogule jesteś zeby porównywać zawodników? Napewno nie tym, za ktorego sie podajesz! Porównując "Kurełe" i "Milanceja" widać, że trenujesz w Topie, badź jestes jego wielkim fanem... 1, Mówiąc "wiecej doswiadczenia" miales na mysli chyba wiek, bo Milancej z tego co wiem to nie tylko gra w Starbolu, ale i w Jeleniej i napewno sporo meczow juz zagrał w barwach Sudetów. 2. Milancej moim zdaniem napewno lepiej gra w obronie (Wystarczy popatrzeć jak lapie na offensywny faul swojego przeciwnika-prawie na kazdym meczu to robi) i jak Sam napisales: jego odpowiednik w Topie zszedl za faule-samo mowi za siebie. 3. Kazdy zawodnik wnosi cos do druzyny tak apropo. 4. Jedyne w czym mozesz mieć racje jest to, ze Twoj faworyt ma celniejsze rzuty za "3pkt". Zanim odpiszesz, zastanow się. Pozdrawiam.

  • Kibic (AMOvy4), 2009-01-28 02:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Po pierwsze Kureła skręcił kostkę, dlatego nie zagrał pełnego spotkania. Po drugie, wg mnie to była podstawowa przyczyna porażki TOPu, Kureła to mózg drużyny, to on decyduje o grze w ataku, on rozgrywa, podaje, potrafi przytrzymać piłkę, ustawia zespół i właśnie kogoś takiego TOPowi zabrakło w końcówce. Jeżeli chodzi o porównanie umiejętności tych dwóch zawodników, jest to o tyle trudne, że prezentują nieceo odmienny styl gry. Milancej jest na pewno młodszy, szybszy, silniejszy, skoczniejszy, warunki fizyczne pozwalają mu być lepszym w obronie od Kureły. Zawodnik TOPu natomiast, jest lepszy technicznie, ma lepszy przegląd gry, więcej podaje no i ma lepszy rzut, jest bardziej doświadczony a co za tym idzie boiskowy spryt to też zaleta bardziej jego niż Milanceja. Spójrzmy teraz na suche fakty czyli na statystyki. Punkty średnia na mecz. Milancej - 14, 2 Kureła - 15, 4 Celne rzuty za 3 na mecz. Milancej , 5. Kureła 2, 4. Szkoda, że nikt nie liczy asyst, bo to niewątpliwie ważne statystyki gdy oceniamy rozgrywających, jednak obserwująć obu zawodników w kilku meczach mogę przypuszczać, że i tu lepszy jest kureła, właściwie większość punktów dla TOPu jest zdobywana po jego podaniach. Reasumując Kureła jest lepszym strzelcem, lepiej gra na obwodzie, co w przypadku obrońców jest bardzo ważne, no i lepiej podaje, Milancej jest lepszym obrońcą. Moim zdaniem 2: 1 dla Kureły i co ważne jest lepszy w elementach gry newralgicznych dla pozycji rozgrywającego. P. S. Statystyki ze strony DZKosz.2009-01-28, 02:52Srednia celnych rzutów za 3 ne mecz Milanceja to - , 5.

  • Kosz fan (ANbB8D), 2009-01-28 10:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Lepsi byli starbolowcy, wygrali jednym oczkiem, a co do porownan druzyny to bezsensowne zajecie, przykro tylko, ze przez pana frajera Matusiaka top ma walkower z weglincem i juz sie nie liczy w stawce. Dziekujemy panu Matusiakowi za promowanie koszykowki w miescie, jego szmaciane uczynki swiadcza o tym kim jest. A czy on wygral jakis mecz w swojej bujnej karierze trenera?

  • 1
  • 2

Reklama