Jaka była by Polska

 • Anonim (ANGWoN), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak byśmy żyli gdyby do władzy dostali się tacy ludzie jak adam. M - ten któremu mamusia powiedziała że socjalizm był dobry a on w to uwierzył. Czy polska przedsiębiorczość doprowadzona została by do przymusowej pracy niewolniczej na rzecz administratorów? Czy ustalono by aby wszystko było za darmo? Czy każdy człowiek pragnący robić karierę otrzymywałby dodatkową dotacje od państwa do czasu zakończenia edukacji? Czy wolno było by posiadać cokolwiek prywatnego? A co by było gdyby do niego dołączył niemin? Nawet nie potrafię sobie tego wyobrazić.

 • a co Tobie mamusia mowila gdy byles mlody?? :))pytam z Ciekawosci, zeby poznac Twoje poglady ;)

 • Bardzo dobre pytanie ;-)
  Ale moim zdaniem ten człowiek powinien się "leczyć" ;-)
  Oczywiście wnioskuje po problemach związanych już z "wyobraźnią" ;-).

 • No proszę proszę ktoś tu robi za "małpownika" Motyw z mamusią to mój pomysł. Ale tak na marginesie poczekajmy na odpowiedzi.

 • Uważam,że autor tego tematu, powinien zainwestować w pomoc psychiatry, dlatego też Przemysławie udaj się czym prędzej do poradni zdrowia psychicznego:D

 • Anonim (ANuAoF), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ktoś adamie. M któremu mamusia powiedziała że socjalizm był piękny a Ty w to uwierzyłeś ciągnie z Ciebie łacha. Nie dawaj wiary we wszystko co widzisz. Teraz masz Pan dylemat kogo posłać do psychiatry autora czy Przemysława?

 • Szczerze powiedziawszy, wali mnie to:D

 • Dobra :-) Trochę smutno się zrobiło więc kilka kawałów :-) Siedzi facet przy barze popijąc piwo, podchodzi do niego bardzo brzydka kobieta i pyta: - nudzisz się? - Nie aż TAK! Wraca mąż z delegacji trochę wcześniej niż zawsze. Wchodzi do sypialni a, tam w łóżku leży obcy nagi facet. Pyta się go: - Gdzie moja żona? A on odpowiada przerażony: - W łazience, bierze prysznic. Mąż na to: - Ja schowam się w szafie i zobaczę co żona zrobi, a ty bądź cicho! Wraca żona w podomce i mówi do gościa w łóżku: - Bierz mnie teraz, mocno, brutalnie aż się posikam... A gość: - Otwórz szafę, to się posrasz... Dlaczego nie można blondynkom nic mówić na ucho? Bo im echo głowę roz. Oli! <lol2>.

 • Anonim (ANuAoF), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No dobra, ale o co się tak popsztykaliście?

 • Anonim (eQ5PJP), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Don Pedro zauważył ogromną rozciągłośc myśli autora tego tematu. Gospodarka zniszczona, haos wszędzie, miasta wyludnione a korupcja i urzędnicy pozostaną bezkarni! Ratunkiem dla świata jest Przemysław1954! Na Prezydenta!