Arcybiskup ogłosił patronkę Bolesławca

Dyskusja dla wiadomości: Arcybiskup ogłosił patronkę Bolesławca.


 • Anonim (ANGgiD), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie dopisała pogoda......a może tam NA GÓRZE nie podoba się to co tutaj na dole wyprawiają.Wstydzę się tego, że mieszkam w tym mieście.Żenada albo innaczej jak to ktoś napisał kiedyś w Wu-Be słoma z butów....

 • Anonim (AN0mMb), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pewnie, że się nie podoba. Żarty normalnie jakieś sobie robią, aż wstyd. Nie dziwię się Burniakowi, że nie przyszedł.

 • Anonim, 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  kto w ogóle wpadł na ten pomysł?

 • Anonim (Are8ws), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  dziadostwo

 • Anonim (d1ZKbe), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  dzieki za teraz mieszkam we wroclawiu i nie musze patrzec jak wszyscy pucuja sie nad kosciolem, wstydze sie mojego miasta i ludzi ktorzy wybrali niby patronke miasta

 • Łał, i co dalej?

 • Anonim (ANI1Ns), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mattias w sosie bolesławieckim....wieś tańczy wieś śpiewa - to tyle co rządząca ekipa może dać temu miastu. Historia ich osądzi, ale dla miasta jest to regularne uwstecznianie. Osły wszelkimi sposobami zbijają kapitał polityczny a druga sprawa, że bolesławianie to akceptują.WSTYD!!!

 • Anonim (A54mjd), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nawet niebo płakało nad tą żenująco żałosną imprezą. Moje uznanie dla radnych, którzy nie padli do nóżek Jego Ekscelencji, aby ucałować rączki.Ludzie otrząśnijcie się!

 • Anonim (ANI7T4), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Obłuda i zakłamanie, Prezydento Romulus moze nie obok Stasika ale kilka centymerów ich dzieli. Dla koscioła i czarnej mocy która daje pożywkę prezydentowi zrobią wszystko, nawet nie muszą sobie przyklejać sztucznego uśmiechu. Jakież to naturalne Panie prezydencie prawda A tak niedawno obrzucaliscie się błotem włacznie ze zgryźliwymi uwagami dotyczącymui nazw sprzętu /LAPTOKI itp./ złość, smutek, nostalgia że tak piekna miejscowość Bolesławiec zaczyna przypominać jedno miejsce w Toruniu

 • Anonim (Ak5oYk), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bolesławiec cofa się do średniowiecza............

 • Anonim (AE7oAF), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ot i wychodzi, jak bardzo Polacy są katolickim narodem. To wy się wstydźcie, że wygadujecie takie rzeczy! Owszem, co do politycznej strony tego wydarzenia, całkowicie się zgadzam, ale może zagłębilibyście się w biografię naszej patronki i może w końcu byście zrozumieli, dlaczego to właśnie ona nią została, zamiast wygadywać bzdury. A waszym zdaniem, niby kto inni miał zostać naszym patronem? Może Jan Paweł II? Który i tak w wielu miejscach "ma" swój patronat... co prawda, był w naszym mieście, ale czy jakoś szczególnie się zasłużył akurat dla naszego miasta? Co innego Maria de Mattias.

 • Anonim (ANyT7Y), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podoba mi się ostatnie zdjęcie. Ten uśmiech radości na twarzach przedstawicieli władz, gdy dostali po obrazku..... Przesympatyczne :-)

 • Anonim (ANUuLq), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  jak sie oglada ten filmik to naprawde na mysl przychodza obrazki z filmow o sredniowieczu... miasto zamiast sie rozwijac to .... wiadomo co. I dziady znowu wybiora romana na prezydenta...:(((( a za pare lat bedzie swietym i patronem suszonego ziemniaka.... paranoja!

 • Anonim (AN0mdm), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mówię dość katolickiej propagandzie w Bolesławcu!

 • Anonim (AN0t67), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Całej relacji dane mi było wysłuchać w Radio Maryja i tam podano info , że to mieszkańcy miasta prosili o nadanie tej patronki miastu i się ... zgodzono po tak usilnych prośbach, pielgrzymka Bolesławian do Rzymu 18.05.2003...nasze spoeczństwo pragneło takiej patronki !