Czesi z -123 Min. byli gwiazdą koncertu finałowego BnB

Dyskusja dla wiadomości: Czesi z -123 Min. byli gwiazdą koncertu finałowego BnB.


  • Krzysiex, 2007-08-16 21:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    No nagłówek trochę dziwny... "Czesi z -123 Min. byli gwiazdą koncertu finałowego BnB" Nie twierdzę, że ich występ był słaby ale nie oszukujmy się gwiazdą był DŻEM i każdy to wiedział. Nawet ilość ludzi pod sceną na to wskazywała i myślę że nie wiele by dało jakby nawet Czesi zagrali np: o 22:00 i tak Dżem by zebrał więcej publiczności. A dale w artykule piszą "Publiczność czekała jednak przede wszystkim na Dżem." więc po co taki nagłówek? :P

  • :D (AN0x1o), 2007-08-16 22:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czesi Czechami a my i tak wiemy że najlepszy był, jest i bedzie DŻEM.....ich koncert był cudowny:D:D:D

  • Techna (ANue7n), 2007-08-16 22:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Szkoda tylko, że Pan Gruszecki nie podziękował wolontariuszom za ich trud przy organizacji i pracy podczas festiwalu, ale jak się często zdarzało On "nie wie". Gdyby nie młodzież nie wiadomo jak by się to skończyło.

  • Bolek (AN0Enp), 2007-08-16 23:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ciekawy jestem skąd będą pieniądze w przyszłym roku, jak nawet na ten finał nie starczyło kasy...ehh, szkoda gadać. Darku zajmij się lepiej czymś innym, mniej odpowiedzialnym, takim żeby nie krzywdzić innych ludzi.

  • Lolek (ANbpIh), 2007-08-17 00:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mam wrażenie, że ten blues, święto gliny, jakiś kolejny festyn to tak trochę na siłę. Już nie wspomnę o dniach miasta, bo to zupełne nieporozumienie. Takie to wszystko wg zasady miało być i było. Prezydent znowu klatę nastawi, a po d...ie dostaną inni. Bllee.

  • LG (AN16Sh), 2007-08-17 00:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Szkoda, że zapomniano przy wykładowcach wspomnieć o Arturze Lesickim - wybitnym muzyku i pedagogu. Warto też dodać Kasię Maliszewską - wieloletnią uczestniczką warsztatów, nagrodzoną w 2003 roku na warsztatach jako "Najlepiej zapowiadający się gitarzysta", Kasię, która zadebiutowała w tym roku jako wykładowca klasy początkujących adeptów gitary, którzy jej zajęcia ocenili naprawdę bardzo dobrze, cytując: "Kasia potrafi o trudnych rzeczach mówić niezwykle prostym i zrozumiałym językiem".Chcę tez przypomnieć o wieloletnim wykłądowcy - Romku Puchowskim ...Wiem, że napisano "m.in.".. Niemniej warto podać wszystkich, prawda ???Zwłąszcza tych, co z Bnb mają do czynienia nie od dziś.Pozdrawiam

  • LG (AN16Sh), 2007-08-17 00:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pani Aleksandra Sozańska-Kut, która przygotowała, tradycyjnie już Mszę w oprawie bluesowej...wykładała w klasie wokalu.Na kilka dni zagościł w Bolesławcu również Krzysztof Misiak, wykłądając w klasie gitary...

  • Reklama

  • fan, 2007-08-17 09:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    fajnie było,ale myślę że pomysł na przyszły rok z 2 dniowym finałem będzie lepszy,bo faktycznie będzie mogło przyjść więcej ludzi.Dziękuję organizatorom za reaktywacje mojego święta i czekam już na 18 finał.

  • laki001 (An2Fbw), 2007-08-17 10:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ciekawe, kto wymyślił dwie imprezy w tym samym dniu i o tej samej godzinie,BnB i koncert w z okazji święta wojska w parku Waryńskiego,a do tego koncert finałowy w środku tygodnia,nie można było w sobotę?

  • Tomek (AN0li0), 2007-08-17 10:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "świętujący swoje 25-lecie Sławek Wierzcholski".Młody ten Sławek Wierzcholski a już taki siwy!!

  • gerard, 2007-08-17 10:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "świętujący swoje 25-lecie Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa" - taki jest DOKŁADNY cytat, mała różnica, ale jednak :)

  • aleksander (AN0mSj), 2007-08-17 11:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    chciałbym poruszyć stan przygotowania amfiteatru na przyjęcie gości koncertowych. brudne siedziska i stan nawierzchni zaplecza gastronomicznego i sanitarnego /dziury i koleiny/ nie najlepiej świadczą o gospodarzach obiektu.

  • fanka bluesa (ePEdtL), 2007-08-17 12:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "Uciekło nam z półtorej godziny. Przez to nie zagrała jedna kapela – Bartek Gruszecki Band, ale taka jest niewdzięczna rola gospodarzy" mówi Dariusz Gruszecki"" to najlepiej syna wyrzucic z programu, juz nie wspomnę o muzykach z 59-700.gratulacje

  • kazik (AN0xg6), 2007-08-17 13:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    do Techna, Jak dobrze to Ikona bluesa pani Krysia J. jak żle to Darek G. wolontariusze robili dużo niepowiem ale idąc dalej Darkowi też nikt nie podziękował za jego pracę a bez tego człowieka impreza była by pod dużym znakiem zapytania. Niech każdy sam zrobi rachunek sumienia ile zrobił dla festiwalu a ile mógł by zrobić, zanim zacznie wystawiać opinie innym.Pozdrawiam

  • panna nikt (ANI15u), 2007-08-17 13:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To prawda; wykładowcy i młodzież to cisi bohaterowie tegorocznej edycji. Nie zapomnę jak Maciej Balcar i Roman Puchowski, i nie tylko, podczas koncertu, między wersami i bezposrednio, wypełniali lukę pozostawiona przez dyrektora organizacyjnego (jego slów bynajmniej moje głowa nie zarejestrowała), a mianowicie dawali do zrozumienia jak ważna jest troska o Bluesa... Gratuluję muzykom i innym prawdziwie zaangażowanym cierpliwości, poświęcenia, bo wierzę, że te "DROBNE POTKNIĘCIA" dały Wam w kość, oczywiście, nie z Waszej winy, a mimo to byliście tam i wspieraliście imprezę.

Reklama