Jest problem ze sprzętem na stadionie miejskim

Dyskusja dla wiadomości: Jest problem ze sprzętem na stadionie miejskim.


 • Anonim (AN0XhO), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ale macie problem wiocha u was tam w boleslawcu.......zal.pl.....

 • Anonim (AtPGa1), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Radni naszego kochanego miasta są tak zapatrzeni w swoje dupska, kupując bzdury typu spinki i inne kretyństwa, a kultura i sport sama umiera. Kurcze, daleko do tych wyborów? Trzeba ich pogonić w cholere i nigdy więcej niedopuszczać do władzy. Darmozjady.

 • Startowałem w wielu zawodach na naszym stadionie i moge potwierdzić to, że stadion, a raczej sprzęt jest niebezpieczny. Na szczęście narazie nikomu nic się nie stało.. Trzeba jak najszybciej wymienić obecny sprzęt zanik komuś stanie się krzywda. Mam nadzieje, że rajcowie przyznają pieniądze nie tylko na płotki, ale też na inny sprzęt. Zadaje pytanie: Czy będzie jak zwykle, czyli jak ktoś zrobi sobie krzywe, to zacznie się wykładanie pięniędzy na stadion i będzie szukanie winnych tego niedbania o nasze dobro? Czy ujrzymy na portalu boleslawiec.org wątek o tytule : "Zginął na bierzni"? albo "Ofiara stadionu"? albo "Zgiął potykając się na rozbiegu"? Nie musi tak być, wystarczy zainwestować pięniądze na naprawdę ważny cel.

 • Nie no lepiej kupić spinki niż nowy sprzęt :)

 • Anonim, 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Każdy bolesławiecki klub występuje z projektami do Gminy Miejskiej Bolesławiec. W 2008r. kluby trenujące lekką atletykę np. Bolesławia, UKS KUSY (SP nr 1), UKS BOBRY (GS nr 2), UKS 4 ( SP nr 4) otrzymały olbrzymią dotację z budżtu miasta (dane dostępne na stronie UM BOLESŁAWIEC lub u specjalisty pana J.D.) Każdy z trenerów pracujący w tych klubach jest zatrudniony na sutym etacie w MOS Bolesławiec (Powiat) - więc na co wydają oni miejskie pieniadze? Nadmienić należy że nie ponoszą żadnych kosztów związanych z wynajmem lub używaniem sprzętu sportowego oraz darmo korzystają z sal sportowych i miejskiego stadionu. I jedna istotna rzecz: nie prowadzą tak jak inne bolesławieckie kluby szkolenia (Bolesławia) seniorów.W zwiazku z powyższym panowie prezesi w\w klubów wyskrobcie parę groszy i kupcie sprzęt, którego wam brakuje i nie płaczcie "zadbajcie o sprzęt dla dzieci a nie o własną kieszeń" Ile wydaliście na Memoriał Stasia Merdasa (on wie o waszych poborach za obsługę zadania - szanowne "małzeństwo")Nie siejcie zamętu kupcie sprzęt, bo moja córka przestanie trenować.Proszę o odpowiedz i zajęcie się tą sprawą przez pana specjaliste.

 • Anonim (A54mrs), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Sute etaty w MOS..." - a to dobre :). A jaki jest sens prowadzenia seniorow w naszym miescie?Prosze mi wskazac w Boleslawcu klub, ktory szkoli mlodziez w jakiejkolwiek dyscyplinie olimpijskiej i mialby POROWNYWALNE wyniki z tymi, ktore osiaga Boleslavia.

 • Anonim (ANbpIh), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Spodziewane pieniądze to kropla w morzu potrzeb, a realne potrzeby to kropla w morzu możliwości miasta.Dlaczego setki tysięcy złotych wydaje się na tani folklor, a na rzeczywiste potrzeby zawsze brakuje.Radnym tyłki nie mieszczą sie już w fotelach, a prezydent stadion ma w nosie. Nie czarujmy się. Gdyby Roman chciał, to mielibyśmy stadion najlepszy w regionie, no ale nie chce. Lepiej zrobić dwie masowe imprezy na których można się pokazać, a komu potrzebny stadion? Do tego dyrektor MOSiR-u opowiada pierdoły, że to wizytówka miasta, ale obciach!Teraz tak będą ciułać po jednym płotku, żeby ludziska widzieli, że coś się robi.

 • Anonim (AN0mVY), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Drogi Panie Jacku z Bolesławca znawco sportów wszelakich , umiejętność czytania ze zrozumieniem jest na poziomie 5 klasy podstawówki.Proszę wskazać w artykule gdzie jest mowa o tym , że w klubach brakuje sprzętu ??? Bolesłavia , Bobry czy Kusy do treningu mają płotki , dyski ,oszczepy ,poprzeczkę , zeskok. Problem jest to , że płotków brakuje na zawody gdzie trzeba ustawić kilka torów, a reszta sprzętu jest pożyczana z Bolesłavii. Czyli co sami sobie mają płacić za wynajęcie sprzętu? Co do potężnych pieniędzy wydawanych na sprzęt w klubach:Bolesłavia, UKS KUSY (SP nr 1), UKS BOBRY (GS nr 2), UKS 4 ( SP nr 4) to mnie strasznie ciekawi od jakiej sumy się zaczynają się te "straszne sumy" Drogi Jacku. Pozdrawiam

 • Anonim (An2Kkm), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  wszystko jest w gminie osiecznica

 • Anonim (AN0N9V), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dobrze, że się mówi o tym. Teraz już wiem, że napewno nie zezwolę swojemu dziecku na wyjazd do Bolesławca na zawody.Swoją drogą to wstyd, bo tyle się mówi o tym, że dzieci w pierwszej kolejności powinny mieć warunki do zajęć fizycznych, bo to ruch, bo to zdrowie....... Tymczasem tępaki urzędowe kupują sobie broszki.A niech to !!!!!!!

 • Anonim (AtPxPe), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  wstyd ,żeby 50 tys miasto borykało się z takim problemem gdzie są władze jak wy chcecie wychować tą młodzież? póżniej się dziwicie że młodzież rozrabia i szerzy się wandalizm a co ma robić w tym chorym mieście gdzie władze sport mają ww dupie

 • Anonim (AN0oJ3), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Narcystyczni nieudacznicy zapragnęli w czymś upodobnić się do radnych Wrocławia, co za tupet ! A stadion miejski straszy, sprzęt z demobilu, jak długo można spokojnie na to wszystko patrzeć ? To nie ich spinki mają godnie reprezentować miasto, tylko racjonalne wydawanie publicznych pieniędzy.Myślę, że w dupie mają też miejsce dla krytyki :-(

 • Anonim (ANGXPb), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pewnie, że mają. Niektóre są bardzo szerokie:-)

 • Anonim (AN0mdA), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Masakra.... zeby takie dno było w takim miescie ; /zamiast do przodu sie rozwijac do Bolesławiec sie cofa wstecz....

 • Anonim (AN0mD9), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widzę, że dla co nie których wszystko co jest złe to wina miasta, radnych, Prezydenta. Tych już żaden lekarz nie uleczy. Zawsze musi być jakiś odsetek głupków w społeczeństwie, oby w naszym był jak najmniejszy. Ale do rzeczy. Jak mnie pamięć nie myli to sprzęt LA na stadionie jest Bolesławii, a tu pan nowy Prezes Bolesławii pięknie narzeka. Jak kilka lat temu (kilkanaście) TOP nie miał stołów do ping ponga to je sobie kupił i nie krzyczał, że nie mają na czym grać !!! Panie Prezesie Gruman, przeciętnemu polakowi nalepiej wychodzi (oprócz włosów) narzekanie, Pan się w ten stereotyp świetnie wpisuje. Pozdrawiam