Schody budzą kontrowersje wśród bolesławian

Dyskusja dla wiadomości: Schody budzą kontrowersje wśród bolesławian.


 • Anonim (AWlNCT), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  one sa idealne dla tych co potrafia latac:)

 • Anonim (AN0maT), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najgorsze jest to, że nie da się po nich zjechać rowerem. To znaczy da się - ale z pewnym trudem ;)

 • Anonim (AreOgl), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Problem wózków - to nie jedyny - aczkolwiek bardzo istotny problem, który dotyczy tych schodów! Proszę przejść się po nich po zapadnięciu zmroku, lub w nocy.....Są nieoświetlone, nie widać gdzie jest ich koniec i łatwo o wypadek (ja już skęciłam na nich nogę)

 • Anonim (AN0maT), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Założę się, że deskorolkarze też mieliby parę uwag co do ich formy. A mógł to być taki fajny obiekt...

 • Anonim (ANiluJ), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Możnaby zmniejszyć kąt nachylenia schodów umożliwiający poruszanie się wózkowiczom skracając dystans poziomych powierzchni w całej kaskadzie, a wydłuzajac odcinki ze stopniami. Podjazdy wykonać naprzemiennie i u podnuża kazdego podjaździku zainstalować barierkę bezpieczeństwa zabezpieczającą przed zjazdem "z górki pazurki" na sam dół ...proste ? :-).

 • Anonim (AN0UsH), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale najlepsze jest to że to Stasik zatwierdził ch budowe. Nie jest istotny fakt że należałby coś z nimi zobić, tylko to że Stasik.... To nie ja, to kolega.

 • Anonim (ANiluJ), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podnóża :-)

 • Anonim (AN0lRI), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jakieś totalne nieporozumienie - budować schody jedynie dla supersprawnych ludzi ! Tacy smiało mogą szybko obejść przeszkodę w postaci spadku terenu. Jaki projektant nie pomyślał o właściwym rozwiązaniu (nawet podanym wyżej) by nachylenie zjazdów dla wóżków było właściwe. Nawet ignorant w projektowaniu lepiej by to wymyślił. Ot, pieniadze wydano, niepełnosprawni i matki z wózeczkami zasuwać dookoła i gra ! Szkoda, wielka szkoda !!!

 • Anonim, 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  a mi się one podobają i bez panikacji ...ciagle ktoś musi marudzić ?

 • Anonim (ANi7R2), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  w zasadzie to komedia... Naprawde schody nadają się tylko dla zdrowych, sprawnych osób.Najlepsze że prowadzą do urzędu pracy w którym często organizowane są szkolenia i warsztaty dla osób równierz niepełnosprawnych. Kolejny przykład niekompetencji, zdążyłem się przyzwyczaić.Jeszcze jedno - nie wierzę że nie dało by sie zrobić czegoś aby były bezpieczne dla wszystkich.

 • Anonim (ANGCMW), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  odbijcie od tych schodów juz nie macie czego sie czepiac banda idiotów??

 • Anonim (eOFthN), 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kaziu Ty chyba sam jesteś idiotą widzialeś te schody, idz je najpierw zobacz a póżniej się udzielaj

 • Anonim, 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  nie podoba się? to [...] na około

 • Anonim, 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widzialem te schody i niech projektanci nie opowiadaja głupot o kącie nachylenia. Dla chcącego nic trudnego, ale jak ma się matki z małymi dziećmi w d...ie... to już inna sprawa.A tak nawiasem mówiąc to i same schody nie są fachowo zrobione. Za kilka miesięcy okaże się, że kostki zaczną znikać a cement który jest jako spoina z braku odpowiedniej proporcji zacznie się sypać i będzie to wszystko wyglądać jak ser szwajcarski. Zresztą już kilku kostek brakuje, a jak jeszcze złomiarze się zaopiekują to i metalowych barierek nie będzie. Czy, a może władze w Bolesławcu pomyślałyby w końcu o zrobieniu strony www - co mieszkańcy by chcieli aby w mieście zrobić, aby każdy mógł wyrazić swoją opinie, na temat remontów, inwestycji itd...Tak naprawde to Bolesławiec jeszcze długo nie będzie ładnym miastem tak jak przed wojną, choć za tzw. "niemca" także nie wszystko było ok.Szkoda pieniędzy z miejskiej kasy, na nie trafione pomysły, aby tylko było, na odczepnego.

 • Anonim, 12 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  fajne schodki...niedlugo dorobia obok nich specjalny zjazd dla matek z wozkami ;))) ( jak dzieci podrosna i wyjda z wozka )