Psychoterapeuta, Coach, Szkoleniowiec - Dawid Karol Kołodziej

Karola Miarki 29, 59-700 Bolesławiec tel: +48889349749, e-mail: dafudo@gmail.com

Prywatny Gabinet Terapii Psychopedagogicznej i Psychoterapii Dawid Karol Kołodziej
NIP 6121828675
REGON 022410650
(Przychodnia Fons Vitae)

Ze względu na zamiłowanie do mojego zawodu, chęć pomocy innym, umiejętności jakie nabyłem (nabywam ciągle - gdyż nieprzerywanie kształcę się w swojej dziedzinie) oferuje Państwu następujące usługi:

+ Psychoterapię z opracowywanego nurtu socjoterapeutycznego. Jest to bardzo młody ideologicznie kierunek, który ma swoje korzenie w profilaktyce i kompensacji społecznej. Stawia jednostkę na tle środowiska i pomaga mu wrócić do normatywnego, zdrowego funkcjonowania. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami tej formy pomocy. W szczególnych przypadkach jest możliwość prowadzenia psychoterapii przez internet.

+ Szkolenia. Organizuję i prowadzę szkolenia z zakresu profilaktyki społecznej, profilaktyki zdrowia, etyki, kultury jak i również psychologii efektywnej sprzedaży, marketingu, reklamy, negocjacji oraz komunikacji interpersonalnej. Współpracuję z wieloma specjalistami, w tym znaną specjalistą ds. kreowania wizerunku, cenionymi prawnikami oraz lekarzami.

+ Coaching. Są to specjalne rodzaje treningów przeznaczone dla osób indywidualnych lub grup społecznych. W swojej ofercie wyróżniam następujące rodzaje tej usługi:

- Personal Coaching - dla osób indywidualnych, związany z potrzebami osobistymi i/lub karierą zawodową.
- Couple coaching – coaching dla par.
- Family coaching – coaching dla rodzin.

+ Psychoterapia przez internet / coaching przez internet. Jest tu usługa przeznaczona dla osób, które z różnych względów (pobyt za granicą, przyczyny zdrowotne, potrzeba elastycznych terminów sesji) nie mogą skorzystać z porady bezpośrednio w gabinecie. Taki rodzaj porady daje możliwość uzyskania pomocy / wsparcia bez wychodzenia z domu. Metoda internetowa, może nie okazać się tak skuteczna jak tradycyjna.