Do prezentowanych poniżej wyników należy podejść z dystansem. Podczas badania okazało się bowiem, ze ludzie często nie pamiętają, na kogo głosowali. Stawiali po prostu znak X w dowolnej kratce na liście, z którą sympatyzują Naszym ankieterom często odpowiadali, że głosowali np. na PiS , PO, albo „kogoś od Romana”. Głosowanie na radnych sprawiało ludziom trudność, bo często nie wiedzieli, do jakiego komitetu należy osoba, którą znają.
Poniższe dane mogą odbiegać od rzeczywistych wyników wyborów.
Mandaty do Rady Miasta
1. Chudzik Leszek Franciszek Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana - Lista nr 21 |
6,02 % |
2. Sulska Beata Maria Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana - Lista nr 21 |
5,69 % |
3. Roman Grzegorz Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka - Lista nr 20 |
7,36 % |
4. Nowak Bolesław Franciszek Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka - Lista nr 20 |
6,02 % |
5. Gołba Tomasz Komitet Wyborczy Wyborców Bogusława Nowaka - Lista nr 19 |
6,69 % |
1. Kowalski Jarosław Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana - Lista nr 21 |
6,28 % |
2. Stasiak Jan Leon Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana - Lista nr 21 |
5,38 % |
3. Abramowicz Zdzisław Adam Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka - Lista nr 20 |
13,45 % |
4. Kasprzyk Wojciech Marek Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP - Lista nr 4 |
7,17 % |
5. Nowak Bogusław Jerzy Komitet Wyborczy Wyborców Bogusława Nowaka - Lista nr 19 |
8,07 % |
0. Roman Piotr Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana - Lista nr 21 |
16,24 % |
1. Fredyk Renata Jadwiga Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana - Lista nr 21 |
4,57 % |
2. Krzemiński Arkadiusz Łukasz Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP - Lista nr 4 |
7,61 % |
3. Hetel Piotr Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Lista nr 1 |
6,6 % |
4. Krzywdziński Bartłomiej Stanisław Komitet Wyborczy Wyborców Bogusława Nowaka - Lista nr 19 |
5,58 % |
5. Pokładek Józef Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana - Lista nr 21 |
2,544 % |
1. Piestrak-Babijczuk Janina Urszula Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana - Lista nr 21 |
11,9 % |
2. Jasiukiewicz Jan Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana - Lista nr 21 |
6,67 % |
3. Majewska Janina Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana - Lista nr 21 |
4,29 % |
4. Wiącek Stanisław Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka - Lista nr 20 |
8,57 % |
5. Prabucki Hubert Antoni Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka - Lista nr 20 |
3,81 % |
6. Ołenicz-Bernacka Ewa Dorota Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP - Lista nr 4 |
3,33 % |
Mandaty do Rady Powiatu
1. Król Józef Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana - Lista nr 17 |
5,31 % |
2. Konopka Krzysztof Grzegorz Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana - Lista nr 17 |
4,29 % |
3. Bakalarz Władysław Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana - Lista nr 17 |
3,39 % |
4. Tomczyk Robert Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana - Lista nr 17 |
3,16 % |
5. Kwaśniewski Dariusz Jerzy Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP - Lista nr 4 |
4,97 % |
6. Stasik Karol Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP - Lista nr 4 |
3,84 % |
7. Bobek Jadwiga Stanisława Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP - Lista nr 4 |
3,39 % |
8. Chwojnicki Stanisław Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Lista nr 1 |
5,65 % |
9. Zbieg Grażyna Stanisława Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Lista nr 1 |
2,82 % |
10. Pieszko Krzysztof Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka - Lista nr 16 |
2,94 % |